
Підкладковий килим Техноніколь ANDEREP PROF (40 кв.м.)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
2 580 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 907-58-19
Telegram, WhatsApp також доступнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Застосовується як підкладковий гідроізоляційний килим у конструкціях скатних дахів із фінішним покриттям із бітумної черепиці.
ANDEREP PROF — легкий (всього 0,4 кг/м2) і міцний підкладковий матеріал з основою з поліефіру. Нековзна поверхня з поліпропілену (Spunbond) гарантує захист від УФ. Підкладковий килим використовується під будь-який тип покрівельного покриття, а також може слугувати тимчасовою покрівлею під час перерв у роботі до 6 місяців.
Мала вага рулону та нековзне покриття з поліпропілену (Spunbond) забезпечує зручність і безпеку монтажу.
ANDEREP PROF отримують способом просочення міцної поліефірної основи бітумно-полімерного в'язувального з додаванням СБС полімерів, з подальшим захистом з обох боків шаром із нетканого поліпропілену (Spunbond).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Техноніколь |
| Країна виробник | Україна |
| Основа | Поліестер |
| Товщина (мм) | 0.6 |
| Матеріал мембрани | Бітум |
| Форма матеріалу, що поставляється | Рулон |
| Довжина | 40 м |
| Ширина | 1 м |
| Тип використання | Для зовнішніх робіт |
| Технічні характеристики | |
| Розривне навантаження (по довжині) | 300 Н/5 см |
| Розривне навантаження (по ширині) | 240 Н/5 см |
| Упаковка | |
| Вага упаковки | 16 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 580 ₴



