Кровільна воронка SitaTrendy DN 110, поліуретан, ТПО Flagon EP/S фартух, для плоскої покрівлі, діаметр 110 мм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 129733
7 250 ₴
Показати оптові ціниКровільна лійка SitaTrendy DN 110 з ТПО-фартуком Flagon EP/S призначена для ефективного відведення дощової та талої води з плоских покрівель у системах внутрішнього водостоку.
Виріб виготовлений із міцного полиуретана, стійкого до механічних навантажень, ультрафіолету та перепадів температур, що забезпечує довгий термін експлуатації навіть у складних кліматичних умовах.
Особливість моделі — ТПО-фартук Flagon EP/S, який забезпечує надійне та герметичне з'єднання з ТПО-мембранами та іншими сучасними покрівельними покриттями. Це унеможливлює протікання та підвищує надійність усієї системи водовідведення.
Діаметр під'єднання DN 110 (110 мм) гарантує високу пропускну здатність, даючи змогу ефективно справлятися з великими обсягами опадів.
Воронка SitaTrendy відрізняється компактною конструкцією та високою водопропускною здатністю (до 14,0 л/с).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sita |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Поліуретан |
- Ціна: 7 250 ₴



